MS99-69012 - Gripper Pad
MS99-69012 — Gripper Pad
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | MS99-69012 |
| Category | Service Parts |
| Description | Gripper Pad |
| Shipping Weight | .62 lbs |
| UPC Code | 751354039627 |
| Part Dimensions | Length=6 3/8" Width=2 1/2" |
| Qty Per Vehicle | 12 |
| Misc. Specs | Thickness: 1/4"-3/4" tapered; Bolt Hole: 3/8"; Bolt Holes: 3 1/4" c-c |
| Documentation | |
| Warranty | U.S./Canada/Export-1 Year |

Parts Cross Reference
(click column headings to sort)
| OEM/Brand | Cross Reference | Application Notes |
|---|---|---|
| Heil | 014-1847 | |
| Labrie | BCB01485 |

