FW99-32594 - Fifth Wheel Bushing
FW99-32594 — Fifth Wheel Bushing
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | FW99-32594 |
| Category | Trailer |
| Description | Fifth Wheel Bushing |
| Shipping Weight | .54 lbs |
| UPC Code | 751354038811 |
| Part Dimensions | Length=4" |
| Inside Diameter | 2" |
| Outside Diameter — Reference | 2 3/4" |
| Qty Per Vehicle | 2 |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |

Parts Cross Reference
| OEM/Brand | Cross Reference | Application Notes |
|---|---|---|
| Automann | KP149 | |
| Jost International | SK2905-94 | JSK37U, JSK37UA, JSK37US, JSK37UW |
| Jost International | SK2905-95 | JSK37U, JSK37UA, JSK37US, JSK37UW |
