FW51-32111 - Fifth Wheel Bushing Kit - Holland FW17 Gen II
FW51-32111 — Fifth Wheel Bushing Kit - Holland FW17 Gen II
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | FW51-32111 |
| Category | Trailer |
| Description | Fifth Wheel Bushing Kit - Holland FW17 Gen II |
| Shipping Weight | 1.4 lbs |
| UPC Code | 751354043808 |
| Part Dimensions | 2.08" |
| Inside Diameter | 1.563" |
| Qty Per Vehicle | 1 |
| Documentation | |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |
