TR83-41201 - Torque Rod, Small Eye 19 3/8" c-c
TR83-41201 — Torque Rod, Small Eye 19 3/8" c-c
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | TR83-41201 |
| Category | Trailer |
| Description | Torque Rod, Small Eye 19 3/8" c-c |
| Shipping Weight | 12 lbs |
| UPC Code | 751354037333 |
| Part Dimensions | 19 3/8" c-c |
| Inside Diameter | 7/8" |
| Qty Per Vehicle | Varies |
| Contains Bushings | TH00-22500 TH00-22500 |
| Documentation | |
| Warranty | U.S./Canada 2-Year; Export 1-Year |
