TR62-41248 - Torque Rod 24 3/4" c-c
TR62-41248 — Torque Rod 24 3/4" c-c
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | TR62-41248 |
| Category | Torque Rod |
| Description | Torque Rod 24 3/4" c-c |
| Shipping Weight | 20.25 lbs |
| UPC Code | 751354035704 |
| Part Dimensions | 24 3/4" c-c |
| Qty Per Vehicle | Varies |
| Contains Bushings | TS38000 TS38000 |
| Misc. Specs | 4 3/8" C-C; 5/8' Bolt Holes |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |
