PB99-26071 - Lever Pivot Bushing
PB99-26071 — Lever Pivot Bushing
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | PB99-26071 |
| Category | Suspension |
| Description | Lever Pivot Bushing |
| Shipping Weight | 10.765 lbs |
| UPC Code | 751354029284 |
| Part Dimensions | OAL=10 1/16" |
| Outside Diameter — Large | 3 5/8" |
| Outside Diameter — Small | 2 3/4" |
| Qty Per Vehicle | 2 |
| Misc. Specs | Bushing length=5 1/16" |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |

Parts Cross Reference
| OEM/Brand | Cross Reference | Application Notes |
|---|---|---|
| Dayton Parts | 321-377 | |
| Gaff | GAFF13539 | Exact Cross |
| Raydan | 20600071 | Air Link 460/520 |


