MS99-65035 - Bumper Pad
MS99-65035 — Bumper Pad
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | MS99-65035 |
| Category | Trailer |
| Description | Bumper Pad |
| Shipping Weight | 3.735 lbs |
| UPC Code | 751354028836 |
| Part Dimensions | Length=7 7/8" Width=6" Height=3" |
| Qty Per Vehicle | 4 |
| Misc. Specs | Bolt Hole Pattern: 5 1/2" x 3 1/8" 1/2" Bolt Hole |
| Documentation | |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |

Parts Cross Reference
(click column headings to sort)
| OEM/Brand | Cross Reference | Application Notes |
|---|---|---|
| Automann | 562.612 | |
| Buyers | B4000 | Near Cross Qty 2 |
| Gaff | GAFF18905 | Exact Cross |
| McNeilus | 602035 | Universal Bumper Block (Front Rear); Front Loader Waste Hauler (Heil; Leach; McNeilus) |