MS99-39709 - Vibration Mount
MS99-39709 — Vibration Mount
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | MS99-39709 |
| Category | Underhood/Cab |
| Description | Vibration Mount |
| Shipping Weight | .56 lbs |
| UPC Code | 751354028782 |
| Outside Diameter — Reference | 2 1/2" |
| Qty Per Vehicle | 2 |
| Misc. Specs | Bolt ID: 5/8" |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |

Parts Cross Reference
(click column headings to sort)
| OEM/Brand | Cross Reference | Application Notes |
|---|---|---|
| Carrier Corporation | 20-91-7709 | |
| Gaff | GAFF50056 | Exact Cross |
| Thermo King | 91-2578 | |
| Thermo King | 91-7709 | |
| Thermo King | 91-1404 |

