MS99-39159 - Vibration Mount
MS99-39159 — Vibration Mount
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | MS99-39159 |
| Category | Underhood/Cab |
| Description | Vibration Mount |
| Shipping Weight | .355 lbs |
| UPC Code | 751354028775 |
| Part Dimensions | Overall Height=1.40" |
| Inside Diameter | 5/8" |
| Outside Diameter — Large | 2 1/4" |
| Outside Diameter — Small | 1 13/16" |
| Qty Per Vehicle | 6 |
| Misc. Specs | Short Height: 1" |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |

Parts Cross Reference
(click column headings to sort)
| OEM/Brand | Cross Reference | Application Notes |
|---|---|---|
| Carrier Corporation | 20-91-4159 | |
| Gaff | GAFF12380 | Exact Cross |
| Thermo King | 91-4159 | |
| Thermo King | 91-2618 |

