MM46-62222-HT - Engine Mount, High Temp
MM46-62222-HT — Engine Mount, High Temp
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | MM46-62222-HT |
| Category | Underhood/Cab |
| Description | Engine Mount, High Temp |
| Shipping Weight | .2 lbs |
| UPC Code | 751354043150 |
| Part Dimensions | Height=1.6" |
| Inside Diameter | .50" |
| Outside Diameter — Large | 2.00" |
| Outside Diameter — Small | 1.33" |
| Qty Per Vehicle | Varies |
| Documentation | |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |

Parts Cross Reference
| OEM/Brand | Cross Reference | Application Notes |
|---|---|---|
| Automann | M11222 | |
| Lord | CB1122 2 | |
| Thomas Built | CB1F222 | |
| Western Star | 120053402 |