MM46-62301-HT - Engine Mount, Upper (Rear), HT
MM46-62301-HT — Engine Mount, Upper (Rear), HT
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | MM46-62301-HT |
| Category | Underhood/Cab |
| Description | Engine Mount, Upper (Rear), HT |
| Shipping Weight | 3.35 lbs |
| UPC Code | 751354040401 |
| Inside Diameter | 3/4" |
| Qty Per Vehicle | 2 |
| Misc. Specs | Bolt Holes 8.31" C-C For complete kit see MM46-62000-HT |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |
