MM46-62051-HT - Engine Mount, Lower (Rear), HT
MM46-62051-HT — Engine Mount, Lower (Rear), HT
| Item | Description |
|---|---|
| ATRO # | MM46-62051-HT |
| Category | Underhood/Cab |
| Description | Engine Mount, Lower (Rear), HT |
| Shipping Weight | 1.05 lbs |
| UPC Code | 751354040395 |
| Inside Diameter | 3/4" |
| Outside Diameter — Large | 3.75" |
| Outside Diameter — Small | 1.188 |
| Qty Per Vehicle | 2 |
| Misc. Specs | For complete kit see MM46-62000-HT |
| Warranty | U.S./Canada 3-Year; Export 1-Year |
